Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Přístrojová vakuová lymfodrenáž Green Vac

Procedura přístrojová vakuová lymfodrenáž Green Vac se poskytuje na masážním stroji stejného názvu.

Green Vac je špičkový přístroj, který se využívá pro zlepšení cirkulace krve a lymfy v těle, a tak napomáhá odvádět z těla nežádoucí usazeniny a tekutiny, snižuje bolest a otoky, příznivě působí na kvalitu pokožky.

Tento přístroj má velmi příznivý vliv také na celulitidu, kterou při opakovaném použití úspěšně redukuje.

Co je to celulitida?

Pojem celulitida zná v dnešní době většina žen. Tímto termínem je označován typ určitého zvrásnění a dolíčkování kůže se vznikem neestetických hrbolkovitých útvarů a prohlubní, a to zvláště na stehnech a bocích.

Správný průtok lymfy v těle a její pročišťování v lymfatických uzlinách zabezpečuje dobře fungující systém obranyschopnosti organismu. Dochází-li ke stagnaci lymfy, nastává nedostatečná čistící funkce lymfatických cest. Je to i následkem stárnutí podkožního vaziva. Důsledkem je hromadění odpadních látek metabolismu, které způsobuje zduření podkožního vaziva s výskytem množství prohlubní a hrbolků, připomínající pomerančový obraz kůže, celulitidu. Člověku tyto změny přináší i stavy značné únavy, trpí otoky v končetinách, jeho imunitní systém je oslaben.

Vznik celulitidy je typický hlavně u žen. Ke zmnožení tukových buněk dochází zejména působením ženských pohlavních hormonů a podporuje jej také uspořádání podkožního vaziva, které je odlišné u žen a u mužů.

Lymfodrenáž Green Vac

Profesionální přístroj Green Vac využívá metody pulzujícího podtlaku ve speciálních buňkách, které mají ve svém středu rotující kuličku, dochází současně k masírování, napínání a roztíraní podkožní tkáně.

Různé aplikátory umožňují léčbu na různě velkých oblastech povrchu kůže. Možnost nastavení minimální i maximální intenzity podtlaku napomáhá tomu, že léčbu lze provádět i na nejcitlivějších místech kůže. Ošetření přístrojem Green Vac je vhodné u celulitidy, obličejových vrásek, jizev, strií.

Vakuová lymfodrenáž Green Vac je dostupná v třeboňských lázních Aurora jako samostatná volně prodejná procedura.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Přístrojová vakuová lymfodrenáž Green Vac, id: 6909 , rubrika: Lázně Třeboň
Kategorie: , zveřejněn: 13.04.2010
Autor: Marie Košinová