Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Třeboň Silvestr 2015

Uvažujete strávit Silvestr 2015 a začátek nového roku 2016 v jižních Čechách? Přijměte pozvánku na silvestrovský pobyt do Třeboně, ke které přikládáme volné apartmány a penziony na Silvestra 2015. 

Proč strávit Silvestra 2015 a Nový rok 2016 v Třeboni?

Silvestrovským pobytem v Třeboni strávíte volné dny v kouzelném jihočeském městě s renezančním svátečně nasvíceným náměstím, zámkem, parkem a krásnou třeboňskou krajinou.

Silvestra samozřejmě můžete strávit v soukromí, ale chcete-li "mezi lidi" využijte pozvánky na silvestrovské menu do některé z třeboňských restaurací a hospůdek, například jste zváni na oslavu Silvestra v Pěšárně Pod Světem.


Kam zajít při silvestrovské dovolené v Třeboni?

Pro aktivní strávení volného času i silvestrovský relax doporučujeme navštívit Třeboňské lázně s moderním komplexem Wellnesscentrum Aqua Viva (plavecký bazén, procedury, atrakce). Plavat můžete i na Silvestra, protože lázně budou o svátcích otevřené každý den, ale pozor: pojedou podle upravené provozní doby. Velká uzávěrka bazénu bude "letos" až  od 3. ledna.
 
Vezmete-li do Třeboně dětem i sobě brusle, zajděte se protáhnout na  zimní kluziště.  A nebo se prostě jen tak pojďme projít zimní Třeboní
 

Do  kostela P. Marie Královny a sv. Jiljí můžete na mši svatou o Silvestru  v 15 hodin, na Nový rok v 7 a 10:30 hodin.

Na Nový rok můžete vidět hned tři novoroční ohňostroje, v 16:30 v Chlumu u.Tř., v 17 v Suchdole a v 18 v Třeboni. 

Kam za kulturou?

v Třeboni:

na Třeboňsku:

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Třeboň Silvestr 2015, id: 10357 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 25.11.2015
Autor: Marie Košinová