Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Třeboň Silvestr 2018

Léto 2018 je pomalu za námi, blíží se konec roku 2018, a s ním i otázka jak strávit letošního Silvestra? 

O Třeboň jako o místo, kde strávit konec jednoho roku a začátek nového, je v posledních letech velký zájem, a proto uvažujte o této variantě Silvestra 2018 i Vy.

Času je ještě dost, ale jistě nebude na škodu porozhlédnout se po silvestrovském ubytování 2018 na Třeboňsku už nyní. Mnohé penziony mají přes zimu zavřeno; přikládáme přehled apartmánů, penzionů a privátů, které silvestrovské pobyty nabízejí. 

Proč oslavit Silvestra 2018 a Nový rok 2019 právě v Třeboni?

Silvestrovským pobytem vTřeboni strávíte volné dny v kouzelném jihočeském městěčku s podmanivou vánoční výzdobou a krásnou okolní krajinou. Silvestra samozřejmě můžete strávit v soukromí penzionu, ale chcete-li "mezi lidi", můžete využít pozvánky na silvestrovské párty do některé z třeboňských restaurací či hospůdek.

V každém případě vás čeká kouzelná zimní Třeboň s ještě vánoční výzdobou, a to včetně třeboňského betlému na náměstí v  historickém centru Třeboně.

Pozvánky:

Pozvánky na akce k Silvestrovskému pobytu 2018 a Novoročnímu pobytu 2019 v Třeboni budeme průběžně aktualizovat, stejně jako nabídky ubytování.

 

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Třeboň Silvestr 2018, id: 11482 , rubrika: Ubytování
Kategorie: , zveřejněn: 3.01.2018
Autor: Marie Košinová