Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Třeboň Silvestr 2018

Blíží se konec roku 2018, a otázka jak strávit letošního Silvestra je již více jak aktuální. 

O Třeboň jako o místo, kde strávit konec jednoho roku a začátek nového, je v posledních letech velký zájem, a proto doporučujeme porozhlédnout se po silvestrovském ubytování 2018 na Třeboňsku co nejdříve. Mnohé penziony mají přes zimu zavřeno; přikládáme přehled apartmánů, penzionů a privátů, které silvestrovské pobyty nabízejí. 

Proč oslavit Silvestra 2018 a Nový rok 2019 právě v Třeboni?

Silvestrovským pobytem v Třeboni můžete strávit volné dny v kouzelném jihočeském městečku s podmanivou vánoční výzdobou a krásnou okolní krajinou. 

Silvestra samozřejmě můžete strávit v soukromí penzionu, ale chcete-li "mezi lidi", můžete využít pozvánky na silvestrovské párty do některé z třeboňských restaurací či hospůdek.

V každém případě vás čeká kouzelná zimní Třeboň s vánoční výzdobou, a to včetně třeboňského betlému na náměstí v  historickém centru Třeboně.

Pozvánky:

Veškeré možnosti strávení dnů okolo Silvestru a Nového roku naleznete v našem aktuálním Kalendáři akcí Třeboně a Třeboňska.

Za hranicemi Třeboňska

Chcete-li hlouběji do přírody, nabízí se např. populární silvestrovský výstup na nedalekou rozhlednu Kleť,a nebo návštěva trochu vzdálenější Stezky korunami stromů na Lipně. 

Pozvánky na akce k Silvestrovskému pobytu 2018 a Novoročnímu pobytu 2019 v Třeboni budeme průběžně aktualizovat, stejně jako nabídky  ubytování.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Třeboň Silvestr 2018, id: 11482 , rubrika: Ubytování
Kategorie: , zveřejněn: 3.01.2018
Autor: Marie Košinová