Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Třeboň Silvestr 2019

O Třeboň jako o místo, kde strávit konec jednoho roku a začátek nového, je v posledních letech velký zájem, a proto doporučujeme porozhlédnout se po silvestrovském ubytování 2019 na Třeboňsku co nejdříve. Mnohé penziony mají přes zimu zavřeno; připravujeme přehled apartmánů, penzionů a privátů, které silvestrovské pobyty nabízejí. 

Proč oslavit Silvestra 2019 a Nový rok 2020 právě v Třeboni?

Silvestrovským pobytem v Třeboni můžete strávit volné dny v kouzelném jihočeském městečku s podmanivou vánoční výzdobou a krásnou okolní krajinou. 

Silvestra samozřejmě můžete strávit v soukromí penzionu, ale chcete-li "mezi lidi", můžete využít pozvánky na silvestrovské párty do některé z třeboňských restaurací či hospůdek.

V každém případě vás čeká kouzelná zimní Třeboň s vánoční výzdobou, a to včetně třeboňského betlému na náměstí v  historickém centru Třeboně.

Pozvánky:

  • Silvestrovský večer s živou kapelou  - 31. 12.
  • Novoroční ohňostroj  - 1. 1. 2020
  • ..  včas upřesníme a  doplníme další pozvánky...

Veškeré možnosti kultury, vč. výstav či kina, naleznete v našem  Kalendáři akcí Třeboně a Třeboňska.


Pozvánky za hranicemi Třeboňska:

Chcete-li hlouběji do přírody, nabízí se např. populární silvestrovský výstup na ne příliš dalekou rozhlednu Kleť,a nebo návštěva trochu vzdálenější Stezky korunami stromů na Lipně. Pro rodiny s dětmi bývá zajímavý program v ZOO Hluboká...

Pozvánky na akce k Silvestrovskému pobytu 2019 a Novoročnímu pobytu 2020 v Třeboni budeme průběžně aktualizovat, stejně jako nabídky  ubytování.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Třeboň Silvestr 2019, id: 12196 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 27.02.2019
Autor: Marie Košinová