Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ubytování Sluníčko

Pohodové ubytování v apartmánech v klidné části Lomnice n. L. s možností posezení v soukromém vinném sklípku, dvorek s posezením, grilování.

Typ ubytování: Apartmán
Kapacita ubytování: 18
PSČ: 378 16
Email:
Nabídky: Volné Velikonoce | Volný prvomájový víkend | Volný druhý květnový víkend
Obec: Lomnice nad Lužnicí
Ulice: Budějovická 281
Telefon: + 420 724 978 139, +420 721 806 525
www: http://www.ubytovanislunicko.cz/

Kontaktní osoba: Jan Vlk
Kontaktní osoba 2: Jana Alinčová 


Pohodové ubytování s možností posezení v soukromém vinném sklípku najdete v klidné části Lomnice n. Lužnicí. K dispozici uzavřený dvorek s venkovním posezením, grilování.

Ubytování u sklípku v klidné části Lomnice nad Lužnicí

Nabídka ubytování:

 • čtyři samostatné apartmány
 • kapacita lůžek v obytných pokojích:
  • dva 4-lůžkové (rodinné) pokoje
  • 3-lůžkový pokoj
  • 2-lůžkový pokoj
 • každý apartmán má samostatné:
  • koupelna s WC
  • vstupní chodba s odkládací stěnou
  • plně vybavená kuchyňka s možností vaření, lednice, varná konvice, mikrovlná trouba, indukční sporák
 • každý apartmán s možností přistýlky
 • možnost zajištění snídaní a večeří (bufetová forma)
 • LCD televizor v každém apartmánu
 • WIFI připojení zdarma

Další informace k ubytování:

 • uzavřený dvorek s venkovním posezením se zahradním nábytkem
 • možnost grilování (po dohodě)
 • možnost zapůjčení výčepního zařízení, včetně dodání piva 
 • parkování v uzavřeném dvoře (pro tři vozidla) případně před domem, a nebo na nedalekém (cca 100m) monitorovaném parkovišti
 • úschovna kol
 • nekuřácké prostředí
 • domácí mazlíčci po dohodě s majitelem objektu
 • možnost zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin
 • venkovní trampolína pro děti
 • dětská skluzavka a houpačky
 • celoroční nabídka, ideální pro různé menší oslavy (např. Silvestr)

Pro příznivce OFF ROADU nabízíme možnost zprostředkovat vyjížďky terénním autem Land Rover Discovery (termín nutno zajistit předem).

Ceník ubytování pro sezónu 2019

 • cena za osobu a den                                        420,-- Kč
 • cena za dítě (do dvou let věku) a den            100,-- Kč (v ceně automaticky dětská postýlka s lužkovinami)
 • cena za dítě (od 2 do 10 let) a den                 390,-- Kč
 • cena za domácího mazlíčka a den                 100,-- Kč (po dohodě s majiteli)
 • cena za neobsazené lůžko a den                    150,-- Kč

V době prázdnin (červenec a srpen) poskytujeme ubytování výhradně na týdenní pobyty od soboty do soboty. Mimo prázdninové termíny není počet nocí omezen.
V případě pobytu na jednu noc je cena za osobu a den 590,-- Kč.

Další informace:

 • Ceny jsou konečné a zahrnují veškeré zákonné i městské poplatky a odvody.
 • Dále ceny zahrnují ubytování, WIFI připojení, úschovu kol, spotřebu energií, vody, lůžkoviny, osušky, ručníky, utěrky (vše na požádání měníme) a úklid po ukončení pobytu. 
 • Při zkrácení pobytu ze strany hosta se částka za ubytování nevrací.
 • Nepřijímáme platební karty.
Komentáře
Celkem 28 komentářů, poslední přidán 27.07. 2018 22:20

Věra Š. 03.05. 2011 22:32 Odpovědět
Ubytování jsem našla náhodně na stránkách Třeboňska, nabídka soukromého ubytování SLUNÍČKO mě zaujala svými fotografiemi a protože jsem milovnicí vína, tak soukromým vinným sklípkem. Společně s mým přítelem jsme se ubytovali na velikonoce, chtěli jsme trochu zrelaxovat a vyrazit na kola.
Musím říci, že velikonoční pobyt se změnil v naprosto úchvatné 3 dny volna a relaxu, majitelé jsou velmi vstřícní a příjemní lidé, ubytování je nadstandardní, všude je perfektní čistota a závěrečný večer strávený v jejich vinném sklípku byl zkrátka nepopsatelný zážitek.
Vřele doporučuji!!!
Věra Š. PRAHA
Květa 11.08. 2011 21:33 Odpovědět
Třeboňsko mám moc ráda a chtěla jsem zde strávit dovolenou. Na internetu jsem hledala a našla ubytování SLUNÍČKO, které mě velmi zaujalo a po telefonickém rozhovoru s majitelem jsem byla rozhodnutá, že tam určitě pojedu na týden na dovolenou. Po příjezdu s kamarádkou nás čekalo velmi příjemné přivítání včetně pomoci s koly a zavazadly (a že my ženy jich dokážeme mít hodně). Následovalo ubytování v nádherném a útulně zařízeném apartmánu s lahvinkou vína na přivítanou. Celý týden jsme se těšily nejen krásami Třeboňska a jeho okolí, ale také velmi příjemnou atmosférou v penzionu, kterou nám připravili jejich majitelé Honza a Jana. Pan majitel se ukázal také jako skvělý kuchař, když nám na grilu připravoval různé druhy ryb, masa a zeleniny včetně výborného vína z jeho sklípku. Sešla se nás tam parta 10 lidí, kteří se před příjezdem vůbec neznali a pohostinství majitelů nás sblížilo. Zkrátka, dovolená, jak má být. Velké díky moc jejich majitelům Honzovi a Janě. Květa+Hanka Praha
Veronika 31.08. 2011 17:37 Odpovědět
Velmi příjemný penzion a velmi milí a pohostinní majitelé. Penzion je nově dostaven, má vlastní zahrádku, výborně vybavenou kuchyni a na vkusně zařízeném pokoji nás na uvítanou čekala láhev vína. Děkujeme za moc hezký pobyt během našeho cyklo výletu!
Veronika a Eugen
Josef a Lenka 01.09. 2011 12:38 Odpovědět
Na tomto penzionu jsme strávili týden skvělé dovolené.Sešla se tam parta úžasných lidiček a v kombinaci s pohostiností domácích Jany a Jana to bylo prostě fajn.
Vinný sklípek – to už je něco ,,hodně navíc,, ale jako milovníci vína tomu musíme dát jasnou jedničku. Večerní posezení s lahvinkou vínka právě ze sklípku pana domácího bylo moc a moc fajn a zábava vytvořená tou skvělou partou lidiček a dvojcí domácích dala dovolené skvělý punc. Penzion je výborně vybaven a precizně vybudován. Dovču v tomto penzionu můžeme jen doporučit. Zdravíme všechny.
Josef a Lenka – Kutná Hora
Jitka 18.10. 2011 11:48 Odpovědět
Jako dárek od dcery jsem dostala prodloužený víkend v tomto penzionu s naší fenkou. Šlo právě o to, najít místo, kde nám dovolí psa. Zpočátku byl pan majitel trochu skeptický (povolen byl mazlíček typu čivava, ale máme maďarského ohaře). Nakonec s příslibem, že pes je vychovaný a vždy bude s námi, jsme ji mohly vzít sebou. Strávily jsme opravdu nádherné první říjnové dny (kdy teploměr vystoupal na neuvěřitelných 26°C), které jsme si užily, jak my, tak naše fenka. Ubytování nemělo chybu. Můžeme jen doporučit.
Jitka a Martina
Štefková Jana 02.12. 2011 08:46 Odpovědět
Dovolenou v tomto ponzionu mohu doporučit i já se svým manželem!Strávili jsme tady krásnou týdení dovolenou v srpnu.Uvítání a servis přátelských majitelu perfekní,ubytování krásné,okolí úžasné a počasí nám taky přálo.A co Nás taky mile překvapilo-z dovolené jsme se vrátili 3.v dubnu čekáme miminko :-) Dekujeme majitelům za příjemně strávenou dovolenou!!!
Richard Semián 20.06. 2012 00:16 Odpovědět
Krásný víkend, majitelé prostě neskutečně ochotný…resp. ochotný, tak jak by to mělo být, ale zvykem to není:))…Vše dokonale čisté a vkusně zařízené…Naprosté nadšení…děkujeme…
Jan Kuruc 11.07. 2012 19:30 Odpovědět
Jan a Dáša K.Kolín 8.7.2012 K příjemně strávené dovolené patří hned několik neodmyslitelných atributů: dobré počasí,hezká krajina,kvalitní ubytování a stím spojené příjemné a vstřícné jednání majitelů penzionu. To vše jsme měli možnost poznat v okolí třeboňska a především v penzionu Sluníčko.Vše pečlivě připravené,čisté a zorganizované­.Nezapomenutel­né bylo večerní posezení u grilu s ochutnávkou místních specialit,které s profesionální rutinou připravoval pan domácí.Byla radost koukat s jakou lehkostí vše provádí.Kvalitní víno nesmělo na stole chybět.
Co víc si může člověk o dovolené přát.
Děkujeme moc.
Radka a Martin Ostrava 05.08. 2012 20:20 Odpovědět
Právě jsme se vrátili z úžasné dovolené strávené
v Jižních Čechách.Ubytování jsme si našli na internetu a s obavou jak to dopadne,po zkušenostech z let minulých,jsme vyjeli.Mohu říct,že po příjezdu jsme byli opravdu mile překvapeni.Penzión útulně vybaven,pokoje velké a všude čisto jako v klícce.I naše roční dcerka si to užila.Bez obav jsme ji nechali po kolínkách brouzdat všude ,kde si jen zamanula.A co se pana domácího a paní domácí týče,můžeme jen a jen chválit.Všem,kteří hledají ubytování vřele doporučujeme :) Opravdu úžasné !!!
Děkujeme za příjemnou dovolenou i za naše rodiče a bratra s rodinou.
Jan Vinš 10.10. 2012 14:52 Odpovědět
Dobrý den, začátkem října jsem společně s mými přáteli našel konečně po dlouhé sezoně pár dnů volna a tak jsme společně vyrazili na kola do jižních Čech, protože jsme neměli nikdo s žádným ubytováním na jihu zkušenosti otevřeli jseme společně internet a hledali. Narazili jsme na nabídku soukromého ubytování SLUNÍČKO v Lomnici nad Lužnicí, musím říci, že nejprve se nám do tak maličkého a pro nás vcelku neznámého městečka nechtělo, ale nakonec nás zlákala nabídka vinného sklepa a poměrně veliký výčet kladných recenzí. Již po příjezdu jsem byl společně s mým kamárádem pochválen zbytkem party za správný výběr ubytování, pokoje naprosto úžasně zařízené a vybavené, voňavé postele, naprostá čistota a vkus se kterým je vše do nejmenších detajlů sladěno nás již při samém počátku velmi dobře naladilo. Po vybalení jsme byli pozvání panem domácím a jeho paní do vinného sklípku na „panáčka na uvítanou,“ trochu jsme se zdráhali, protože „akce metanol“ řádí dá se říci po celé naší zemi, ale nakonec, když sám pan majitel vypil tu první jsme neodolali ... Ubytování můžeme vřele doporučit a rozhodně sem ještě zavítáme. Mnoho štěstí a zdaru majitelům Honzovi a Janě a ještě jednou děkujeme za příjemné strávené volno!!!
Jan Vinš s přáteli, Mladá Boleslav Zkráceno administrátotem.
Blanka Svobodová 08.07. 2013 14:58 Odpovědět
Ještě jednou mnohokrát děkujeme za příjemně prožitou dovolenou. Prostředí ubytování bezchybné, majitelé Jana a Honza velice hodní a pohodoví lidé, k dobrůtkám z grilu není co dodat.Posíláme pozdravy z Bohumína a ať se Vám na jihu Čech dobře daří:)
Blanka a Jarda
Radka 26.07. 2013 12:53 Odpovědět
Ubytování opravdu nádherné, penzion čistý, pokoje prostorné a komfortně vybavené, klid a příjemní a pozorní majitelé. Dovolená se nám opravdu vydařila a můžeme všem jen doporučit.
Šárka a Filip 15.09. 2013 16:23 Odpovědět
Velmi příjemné ubytování, hezky a prakticky
vybavené pokoje i plně vybavená kuchyň s možností posezení na útulném dvorku se zelení, přístřešek pro kola. Velmi vstřícný přístup majitelů. Na posezení s výborným vínem a fantastickými lahůdkami z grilu dlouho nezapomeneme.
Tomáš a Lucka 30.10. 2013 11:57 Odpovědět
Příjemné ubytování . Vše téměř nové , plně vybavené apartmány k strávení příjemné dovolené . Venkovní posezení a možnost navštívit vinný sklípek majitelů také není k zahození :)
Velmi ochotní a přátelští majitelé .
Jen více takovýchto podnikatelů .
Jana Krejčíková 22.09. 2014 08:22 Odpovědět
Jirka a Jana 19.-21.9.2014 Pobyt jsme dostali jako dárek od přátel.Ve Sluníčku jsme strávili příjemný prodloužený víkend.
Všechno bylo prefektní , čisto,plně vybavený krásný apartmán.Mohli jsme mít s sebou i našeho psa.Majitelé jsou velmi milí, přátelští a vstřícní.Neza­pomeneme na vinný sklípek a večerní grilování pana majitele.Moc děkujeme za báječné chvíle strávené u Vás :-)
Klára 06.06. 2015 22:19 Odpovědět
Klára, Honza a Tomík 29.5.-1.6.2015 Krásné ubytování, všude čisto a vše nové. Majitelé byli velmi milí, moc se nám zde líbilo. Vínko ze sklípku fantastické. Velmi příjemně strávená dovolená.Můžeme jen doporučit.
Foldynovi, Ostrava 01.08. 2015 14:07 Odpovědět
Foldynovi, 27.6.2015 – 6.7.2015 Ve Sluníčku jsme strávili nádherných 10 dnů naší dovolené. Nezbývá nám nic jiného než se připojit ke všem pozitivním referencím, které jsou zde uvedeny. Ubytování je krásné, vše je čisté, uklizené a útulné. Po příjezdu jsme byli pozváni do vinného sklípku, odkud jsem si mohli během celého pobytu cokoliv objednat. Majitelé jsou velmi milí, příjemní a ochotní lidé. Paní Alinčová se o nás celou dobu vzorně starala a pan Vlk nám připravil skvělý gastronomický zážitek v podobě večerního grilování. Vše bylo naprosto dokonalé, za což ještě jednou děkujeme a všem ostatním vřele doporučujeme.
Moni H. 29.03. 2016 15:49 Odpovědět
Ve Sluníčku jsme s přítelem strávili nádherný velikonoční víkend. Jde o krásný, útulný penzion, všude je čisto a paní Jana je velice milá, moc si vážíme, jak nám vyšla vstříc ohledně ubytování i krásných překvapení, které nám přichystala. Určitě se vrátíme, až bude zase hezky, abychom mohli využít i venkovní posezení, grilování nebo návštěvu sklípku.
Moc děkujeme !
Míša a Monika
Eliška a Tomáš N. 23.05. 2016 14:59 Odpovědět
Zatím jsem nikdy žádnou recenci na ubytování nikdy nepsal, ale po návratu z víkendu v apartmánech Sluníčko, jsem se rozhodl, že udělám výjimku. Byli jsme nadmíru spokojeni jak s kvalitou ubytování, tak s naprosto profesionálním a přátelským přístupem majitelů. Hned po příjezdu nás oba dva přivítali a pozvali nás na ochutnávku moravských pálenek do sklípku. V kuchyni plápolal krb a vše bylo perfektní. Ubytování a veškeré prostory apartmánů byly dokonale čisté jako kdyby před námi snad nikdo nebydlel. Takovou čistotu jsem zatím v žádném penzionu nezažil. O to příjemnější, že jsme zde byli s malými dětmi, které lezly jak po podlahách, tak po zahradě. Dvorek byl perfektní a měli jsme naprosté soukromí od okolí.
Paní majitelka nám vyšla vždy vstříc a dala spoustu doporučení na výlety a restaurace v blízkém okolí.
Držíme vám palce, ať máte samé spokojené a slušné hosty a budeme se těšit zase někdy u vás na Třeboňsku.
Eliška, Tomáš a Filípek N.
Jana 30.05. 2016 12:31 Odpovědět
Ubytování jsem našla také na stránkách Třeboňska. Hledala jsem ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, což Sluníčko perfektně splnilo. Přišly si na své jak děti vyžitím na klouzačce, houpačce a trampolíně, tak i dospělí degustací pálenek v soukromém sklípku. Majitelé jsou velmi příjemní a vstřícní lidé a pokoje útulné a velmi čisté. Běžně komentáře k ubytování nepíšu, ale tady jsem si to nemohla nechat ujít. Tak dobře, jako zde, jsem se v žádném ubytování již dlouho necítila a naše děti také.
Děkuji a vřele doporučuji!
Jirka 16.10. 2016 19:54 Odpovědět
Zavital jsem do penzionu Slunicko jiz po druhe s partou svych kamaradu a opet to byla sazka najistotu. Diky Janine s Honzou skvele straveny vikend v uzasnem prostredi s nazapomenutelnou atmfosferou.
Vrele doporucuji.
Jirka
Tokar josef 16.10. 2016 20:02 Odpovědět
Slunicko ma prihodny nazev. Pan honza a pani jana jsou moc mily lide . Ubytovani je prijemne . Byl jsem tam uz podruhe a moc rad se tam zase vratim . Vsem moc doporucuji .
Kateřina Murínová 16.10. 2016 21:54 Odpovědět
Strávila jsem tento víkend s přáteli na Tŕeboňsku v Lomnici nad Lužnicí. Ubytovali jsme se v pensionu Sluníčko. Byla jsem mile překvapená. Majitelé Jan a Jana byli velmi příjemní. Pokoje útulně zařízené a vinný sklípek dobře zásobený. Cítila jsem se tam dobře. Příště tam pojedeme zase. Všem vřele doporučuji. Z deseti bodů dávám 10 !
Jana Ch. 02.11. 2016 20:47 Odpovědět
Ubytování jsem našla náhodně na stránkách Třeboňska a nelituju. Strávila jsem zde s rodinou a kamarády pohodový týden v srpnu. Krásné prostředí, útulné ubytování a neskutečně příjemní a vstřícní majitelé. U apartmánů 4 a 5 jsou jen trochu neprakticky vyřešené kuchyňské kouty - jsou bez vody, dřez je ve společné koupelně. Ale i to jsme zvládli a i s malými dětmi. Doporučuju využít grilování nabízené panem majitelem - nezapomenutelný gurmánský zážitek ve spojení s vlastním vinným sklípkem. Vše je o lidech a zde to platí dvojnásob!
Lenka Nebuchlová 31.07. 2017 08:25 Odpovědět
Ubytování jsem pro naši šestičlennou skupinu přátel a milovníků cykloturistiky vyhledala prostřednictvím webových stránek Třeboňsko.
S veškerými službami penzionu Sluníčko jsme byli maximálně spokojení (čistota a vybavení apartmánů, snídaně formou bufetového stolu, posezení ve sklípku s konzumací vína a pohoštěním a další).
Nejvíce jsme byli nadšení s úžasného přístupu majitelů, kteří byli velmi příjemní a ochotní vyhovět veškerým našim přáním a požadavkům.
Vzhledem k tomu, že i krajina na Třeboňsku je pro rekreační cyklisty ideálním místem pro strávení dovolené, můžeme toto ubytování i lokalitu vřele doporučit.
Štockmannová 11.09. 2017 17:59 Odpovědět
Zatím nejlepší ubytování, jaké jsme měli. Jednička s hvězdičkou pro paní Alinčovou, všem můžeme vřele doporučit. Skvělé vybavení apartmánů, příjemné posezení se zázemím, úžasný sklípek a vřelé uvítání. Štockmannovi, Valtice
Jan Vlk a Jana Alinčová 26.09. 2017 20:50 Odpovědět
Vážení hosté,
moc děkujeme za Vaši reakci na naše služby a apartmány,
jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo, a že jste byli spokojeni.
Peníze jsou velice důležitý nástroj a jsou nepostradatelné, ale taková odezva je to nejlepší ohodnocení naší práce a snahy,
aby se u nás naši hosté cítili dobře a byli spokojení.
Tak třeba se ještě někdy uvidíme a možná, tedy snad v nových Apartmánech SLUNÍČKO.
Mějte se moc hezky, zdraví Jan Vlk a Jana Alinčová
Zdenka Vrbova 27.07. 2018 22:20 Odpovědět
Ubytování jsme vybrali na Booking.com, kde rozhodlo hodnocení 9,9 bodu z 10. Vyplatilo se, vlastně předčilo naše očekávání. Jedním slovem “bomba”. A majitelé?? Úžasni, milí, vstřícní a pohodovi lidé. Mohu všem jen doporučit a určitě se vrátíme.

Konec výpisu článku Ubytování Sluníčko, id: 1180
Rubrika: Ubytování , kategorie:
Zveřejněn: 6.08.2015