Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Výlov Rožmberka 2018

FOTOGRAFIE Z VÝLOVU ROŽMBERKA 2018

 

Pro velký zájem o výlov největšího českého rybníka, třeboňští rybáři již téměř s ročním předstihem - oznamují, že výlov Rožmberka bude v roce 2018 opět druhý říjnový víkend.

Pozvánka na Třeboňsko na slavnostní výlov největšího českého rybníka Rožmberk

Výlov Rožmberka 12. – 14. října 2018 

Výlov Rožmberka, tzv. jihočeského moře, je vždy obrovskou rybářskou událostí, a to nejen pro samotné rybáře, ale pro všechny milovníky podzimních výlovů a zádumčivé podzimní třeboňské krajiny vůbec.

K této významné události společnost Rybářství Třeboň vydala tiskovou zprávu, v níž nejen zve k návštěvě, ale též přibližuje program výlovu a informuje návštěvníky o dopravní a parkovací situaci.

K doplnění:

  • Výlov bude probíhat tradičním způsobem. Začne vždy ráno v 7 hodin prvním zátahem. Následuje třídění, vážení, nakládání...
  • Většina lidí zřejmě přijede autem (parkování zdarma zajištěno - viz TZ), ale na výlov je také možné dojet vlakem (ze stanice Lužnice je to na hráz necelý kilometr). A pojedete-li na kole, nezapomeňte si vzít na kolo zámek.
  • Samozřejmostí je prodej živých ryb přímo pod hrází, ale pokud se vám zde nákup nehodí, můžete využít rozšířené služby třeboňských rybářů a živou rybu si zakoupit   o víkendu na prodejnách na Sádkách v Třeboni a na Sádkách Šaloun. Prodej bude za cenu stánkového prodeje, a bude po všechny tři dny 12. - 14. 10. od 9 do 16 hodin po oba dny 9 - 16 hodin a prodej ryby zde v tyto dny bude za cenu stánkového prodeje. 

Kromě výlovu Rožmberka, jste zváni i na další podzimní výlovy 2018.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Výlov Rožmberka 2018, id: 11403 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 10.11.2017
Autor: Marie Košinová