Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Gospelové Vánoce se Zuzanou Stirskou

Pozvánka do Třeboně do Divadla J. K. Tyla v pátek 9. prosince 2016 na zajímavý adventní koncert. Uslyšíme koledy, vánoční písně i gospely.

Adventní koncert Zuzany Stirské a Fine Gospel Time

Sbor patnácti zpěváků, harfa, trubka, klavír, bicí a solistka- Zuzana Stirská, takové je obsazení koncertu, který v Divadle J. K. Tyla vypukne v pátek 9. prosince v 19.30 hod. Klasické koledy, známé vánoční písně v moderních i netradičních úpravách, rytmické, svižně provedené gospely, které určitě strhnou všechny diváky - takový je připraven repertoár.

Informace ke vstupenkám:

  • Vstupné 150 - 250 Kč.
  • Vstupenky na tento Adventní koncert Zuzany Stirské a Fine Gospel Time v třeboňském divadle jsou už v prodeji. Dostanete je v TIC Třeboň .

Pozvánka na koncert:

„Koncert v třeboňském divadle bude především barevný, aby si každý posluchač pro sebe v programu něco našel. Zazní vánoční evergreeny, koledy, semaforské písně, ale i gospely a spirituály, bude to večer slavnostní, leč veselý a ne "smutno-vážný.  Moc se těšíme!“  Takto osobně zve na Adventní koncert, který pořádá odbor kultury a cestovního ruchu Města Třeboně, Zuzana Stirská. Společně se sedmnáctičlenným sborem Fine Gospel Time vystoupí za doprovodu  harfy, trubky, klavíru a bicích, v pátek 9. prosince v 19.30 hodin v Divadle J. K. Tyla. 

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Gospelové Vánoce se Zuzanou Stirskou, id: 10837 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 31.10.2016
Autor: Marie Košinová