Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Nebe v hubě - na Rybářských slavnostech 2016

Pozvánka na Rybářské slavnosti 2016 v Třeboni, které budou 19. - 21. srpna. V tyto dny bude v areálu Pod Světem připraven bohatý gastronomický a kulturní program.

Na Rybářské slavnosti po velkém úspěchu o loňských slavnostech opět zavítá oceněná firma s velkou nabídkou čajů a koření:

Nebe v hubě - Šimůnková & Křepela:  Nechte se rozmazlovat (s) chutí ...  

Výrobci, a zároveň poradci a prodejci svého zboží budou v Třeboni na Louce u Zlaté stoky po celou dobu konání Rybářských slavností v Třeboni a na Třeboňsku, tzn.

od pátku 19. do neděle 21. srpna 2016

Firma pár slov o sobě

  • Jsme česká firma zaměřená na výrobu ovocných a bylinných čajů, prodej a distribuci sušeného, nesířeného a neproslazovaného ovoce českého původu, sušenou nesířenou zeleninu českého původu, včetně koření, kořenících směsí a dalších výrobků.
  • Obdrželi jsme ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje 2014; ocenění jsme převzali na Jablečném dni 2014 v Mariánských Lázních na kolonádě. Převzali jsme ocenění hejtmana Karl. kraje 2014 (1.,2. a 3. místo).
  • Prezentovali jsme se na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA 2014 v Českých Budějovicích. 
  • Produkty a výroba jsou kladně prezentovány v různých médiích-noviny a časopisy, regionální TV, Český  Rozhlas, ČT1, ...  Dodáváme je do sítě farm. obchodů a obchodů zaměřené na zdravý životní styl, včetně standartní prodejní sítě. 
  •  Sušené ovoce, ovocné a bylinné čaje byly kladně hodnoceny českým čajovým  lektorem p. Horákem, členem světové asociace WTU,  zaměřená na čajovou  kulturu a osvětu.
  • Pocházíme z karlovarska, sídlo firmy - Krásno.
  • Provozujeme firemní značkovou prodejnu „Nebe v hubě“ v Karlových Varech. 
  • Podporujeme a spolupracujeme s o.p.s. Pomoc v nouzi.

Výrobky firmy nově získaly ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje 2016.Viz poslední obrázek v Galerii s modelem známé Krásenské rozhledny v M 1:167 - jedná se o bylinnou směs s přidáním sušeného ovoce a červené řepy k běžnému užívání, vhodná  též pro těhotné a kojící i pro děti od 3 let. Na fotce je vydaná publikace v roce 2015 k výročí 80 let této unikátní stavby ... ( možnost k zakoupení ).

Nebe v hubě

Přílohy k článku (v .pdf)

Bylinné směsi

Koření - směsi, použití

Koření jednodruhé - země původu, použití

Krásenské čajování - ovocné směsi bez ibyšku

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Nebe v hubě - na Rybářských slavnostech 2016, id: 10692 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 15.06.2016
Autor: Marie Košinová