Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Rybářské slavnosti 2011

Rybářské slavnosti v TřeboniPozvánka na 7. ročník Rybářských slavností v Třeboni a na Třeboňsku, které budou poslední prázdninový víkend, tj.

27. – 28. srpna 2011.

Rybářské slavnosti 2011 nabídnou na Masarykově náměstí v Třeboni a na Třeboňsku dvoudenní rybářskou výstavu a bohatý kulturní program.

Výstava bude prezentací rybářského řemesla a nabídne expozici živých ryb, ukázky síťování, ochutnávky a ukázky přípravy pokrmů ze sladkovodních ryb, tématické soutěže pro děti, exkurze na sádkách a v archivu, odbornou přednášku.

Kulturní program bude také dvoudenní a nabídne vedle řady domácích umělců a souborů i dva velké koncerty: v sobotu vystoupí Peter Nagy s kapelou, v neděli k dobré náladě zahraje Malá muzika Nauše Pepíka. Sobotní večer završí tradičně velkolepý ohňostroj nad rybníkem Svět.

V neděli 28. srpna budou probíhat rybářské závody; dospělí budou soutěžit v lovu ryb na udici na rybníku Rožmberk, děti na rybníku Hradeček.

Pro sportovně naladěné účastníky slavností bude připravena cyklistická projížďka kolem třeboňských rybníků.

Program po dnech:

Pořadatelem kulturního programu je Destinace Třeboňsko o.p.s. s partnery; rybářskou výstavu pořádá Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína Třeboň.

Web slavností: www.rybarskeslavnosti.cz

Leták s programem 

Rybářské slavnosti v Třeboni a na Třeboňsku 2011
Komentáře
Celkem 1 komentář, poslední přidán 26.08. 2011 08:12

pavel 26.08. 2011 08:12 Odpovědět
bude to jako každý rok velmi dobré .

Konec výpisu článku Rybářské slavnosti 2011, id: 7200 , rubrika: Destinace Třeboňsko o.p.s.
Kategorie: , zveřejněn: 17.08.2011