Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Novoroční ohňostroj 2017 v Třeboni

Pozvánka do Třeboně na tradiční novoroční ohňostroj. Nenechme si ujít třeboňské přivítání nového roku velkolepým ohňostrojem v neděli  1. ledna 2017 v 18 hodin.

Novoroční ohňostroj v Třeboni

Tato novoroční událost láká do centra Třeboně každoročně tisíce lidí. V roce 2015 se organizátor ohňostroje - město Třeboň - rozhodlo diváky spočítat: jen na Masarykově náměstí sledovalo novoroční ohňostroj 1 ledna 2015 téměř deset tisíc diváků. Přesněji řečeno - komisaři napočítali, že po skončení ohňostroje prošlo třemi třeboňskými branami 9 624 lidí! A to se nepočítají diváci v přilehlých ulicích města, na balkonech svých domů, na příjezdových cestách do Třeboně... 

Náměstí se ohňostrojem rozzáří v 18 hodin, ale na náměstí začne doprovodný program již v 17.30, takže ti, kteří přijdou 1. ledna na náměstí dříve, poslechnou si koncert českokrumlovského sboru Bellaria.

Tisícovka nejrůznějších světelných efektů otevře nebe nad Světem úderem 18. hodiny. Režisérem tohoto velkolepého představení světla a hudby, které trvá kolem deseti minut, bude opět Milan Bauer z českobudějovické firmy CB Destrukce. Ta třeboňský ohňostroj připravuje pravidelně už více než deset let. 

K pozvánce přikládáme video novoročního ohňostroje 2013.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Novoroční ohňostroj 2017 v Třeboni , id: 10862 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 21.11.2016
Autor: Marie Košinová