Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Veletrh neziskových organizací 2012

Veletrh neziskových organizací 2012Pozvánka v sobotu 20. října 2012 do Třeboně na Masarykovo náměstí na prezentaci neziskových organizací Třeboně a Třeboňska.

Pořadatelem je Třeboňská rozvojová o.p.s. Letos akci pořádá s oblastní kanceláří Jihočeské hospodářské komory (JHK). Dojde tak ke spojení programu veletrhu zaměřeného na podporu neziskového sektoru a projektu gastronomických zvyků a tradic „Ochutnejte Třeboňsko – U Světa plného chutí a zážitků".

Seznam zúčastněných neziskových organizací

Dále se prezentují:

Pozvánka na Třeboňské pištce

Neziskové organizace

Jednou z třeboňských neziskovek je i soubor Třeboňští pištci.

Zveme vás v neděli 21. října na jejich slavnostní koncert Pocta růži – rok poté; jedná se o koncert Třeboňských pištců s „vatikánským programem“ + křest DVD.

Říjen – měsíc pro neziskový sektor

Měsíc říjen je tradičně celorepublikově věnován prezentaci neziskového sektoru, a tak tomu bude letos již posedmé i na Třeboňsku (a potřetí formou Veletrhu neziskových organizací).

Projekt Ochutnejte Třeboňsko bude poprvé.

Společným obsahem bude prezentace místních zvyklostí a činností v různých zájmových spolcích doplněných v letošním roce o nabídku místních a regionálních produktů, výrobků, gastronomických specialit a receptů.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Veletrh neziskových organizací 2012, id: 8287 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 16.09.2012