Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Velikonoce 2018 v Třeboni

Přemýšlíte jak a kde strávit Velikonoční svátky 2018? Přijměte naše pozvání a přijeďte do jihočeské Třeboně.

V roce 2018 budou velikonoční svátky už koncem března, a tak kromě relaxu a procházek by to mohlo být - vzhledem kzačínajícímu jaru - i na hezkých pár (desítek - jsme přece na rovince!) kilometrů  po třeboňských cyklostezkách! 

Termín velikonočních svátků: 30. března - 2. dubna 2018

V roce 2018 Velikonoční pondělí vychází na 2. dubna. Velikonočnímu svátečnímu víkendu navíc předchází volný Velký pátek 30. března, který je od r. 2016 Státním svátkem. Děti mívají navíc školní prázdniny  již ve čtvrtek.

Na Velikonoce se tak nabízí velmi vhodná příležitost užít si prodloužený víkend s rodinou či přáteli, a proto Vás zveme na tyto dny do jarní jihočeské Třeboně. Třeboň spolu s probouzející se přírodou Třeboňska si Vás jistě získá a pomůže Vám na chvíli se zastavit, odpočinout si od všedních starostí, zkrátka tyto jarní sváteční dny si užít.

Kulturní program o Velikonocích 2018

V Třeboni i okolí se každoročně o Velikonocích děje mnoho zajímavého. Třeboňsko.cz vám opět nabídne kalendář velikonočních, kulturních a společenských akcí. A protože se jedná o největší křesťanské svátky v roce, přiložíme i přehled velikonočních obřadů a bohoslužeb. 

Pro rybáře také máme dobrou zprávu: začátkem dubna  začíná sezóna rekreačního rybaření na vybraných třeboňských rybnících.

Vše včas zveřejníme či upřesníme, včetně nových tipů na "velikonoční" ubytování 2018...

Nabídka ubytování o Velikonocích 2018

 

ZOBRAZIT UBYTOVÁNÍ VELIKONOCE 2018

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Velikonoce 2018 v Třeboni, id: 10071 , rubrika: Ubytování
Kategorie: , zveřejněn: 25.01.2017
Autor: Marie Košinová