Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Velikonoce 2018 v Třeboni

Přemýšlíte jak a kde strávit Velikonoční svátky 2018? Přijměte naše pozvání a přijeďte do jihočeské Třeboně.

V roce 2018 budou velikonoční svátky už koncem března, a tak kromě relaxu a procházek by to mohlo být - vzhledem k začínajícímu jaru - i na hezkých pár (desítek - jsme přece na rovince!) kilometrů  po třeboňských cyklostezkách! 

Termín velikonočních svátků: 30. března - 2. dubna 2018

V roce 2018 Velikonoční pondělí vychází na 2. dubna. Velikonočnímu svátečnímu víkendu navíc předchází volný Velký pátek 30. března, který je od r. 2016 Státním svátkem. A děti mívají navíc školní prázdniny  již ve čtvrtek.

Na Velikonoce se tak nabízí velmi vhodná příležitost užít si prodloužený víkend s rodinou či přáteli. A chcete-li do přírody, přijeďte do Třeboně. Třeboň spolu s probouzející se přírodou Třeboňska si Vás jistě získá a pomůže Vám na chvíli se zastavit, odpočinout si od všedních starostí, zkrátka tyto jarní sváteční dny si užít.

Kulturní program o Velikonocích 2018

V Třeboni i okolí se každoročně o Velikonocích děje mnoho zajímavého. Třeboňsko.cz vám opět nabídne kalendář velikonočních, kulturních a společenských akcí. 

Rekreační rybaření o velikonočních svátcích

  • Pro rybáře také máme dobrou zprávu - mohou vyrazit k rybníku již koncem března!
  • Rybářství Třeboň oznamuje, že z důvodu velikonočních svátků  otevírá sezóna rekreačního rybaření 2018 na vybraných třeboňských chovných rybnících  v pátek 30. března!

Křesťanské velikonoce

  • Velikonoce jsou  největší křesťanské svátky v roce, a proto zde také včas přiložíme přehled velikonočních obřadů a bohoslužeb v Třeboni a okolí.

Tento článek budeme průběžně aktualizovat a doplňovat...

K velikonočnímu pobytu využijte naše tipy na "velikonoční" ubytování 2018, kde ještě mají volno, a rádi vás ubytují:

Nabídka ubytování o Velikonocích 2018

Penzion Vratislavský dům

Nabídka pohodlného ubytování v historickém centru města Třeboně v penzionu, který se nachází v historické budově Vratislavského domu.

Penzion u Třeboně

Ubytování v Třeboni Břilicích ve 2-3lůžkových pokojích s přísl. a 5lůžkových apartmánech s dvěma ložnicemi. Venkovní posezení, gril, snídaně.

Ubytování Sluníčko

Pohodové ubytování v apartmánech v klidné části Lomnice n. L. s možností posezení v soukromém vinném sklípku. K dispozici dvorek s posezením, grilování.

Relax Park Třeboň

Ubytování v apartmánovém komplexu Relax Park Třeboň, jen několik kroků od Aurory. V nabídce dvou až čtyřlůžkové apartmány.

Penzion u Radnice

Ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích v centru Lomnice nad Lužnicí. Každý pokoj s vlastním soc. zařízením. Bezbariérový 4-lůžkový pokoj.

 

ZOBRAZIT UBYTOVÁNÍ VELIKONOCE 2018

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Velikonoce 2018 v Třeboni, id: 10071 , rubrika: Ubytování
Kategorie: , zveřejněn: 25.01.2017
Autor: Marie Košinová