Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Odpolední procedury

Do lázní, popř. do Třeboně přijíždí stále více hostů, kteří přicházejí ne jako nemocní, ale jsou relativně zdraví, a chtějí pouze relaxovat v duchu wellness programu. Tito lidé mají velký zájem o různé relaxační procedury, hlavně o masáže a koupele. Proto třeboňské lázně zavedly tzv. odpolední procedury.

Výhody odpoledních procedur

Odpolední procedury mají několik nesporných výhod. Je to hlavně fakt, že absolvování procedury nevyžaduje předcházející vyšetření ani doporučení lékaře. Tyto odpolední procedury jsou pro každého, nejen tedy pro klienty lázní, ale i pro všechny návštěvníky Třeboně, kteří do města přijíždí na výlet, či jsou ubytováni v různých penzionech a hotelích, a samozřejmě i pro samotné obyvatele Třeboně. Není zde nezbytná objednávka; přijde-li zájemce např. o koupel a je volno, může jít po zaplacení hned do vany.

Některé z těchto procedur jsou v nabídce i v dopoledních hodinách, ale jsou téměř vždy beznadějně několik týdnů dopředu obsazeny vlastními klienty lázní.

Odpolední procedury jsou v současné době k dispozici v Bertiných lázních i v Lázních Aurora ve dnech čtvrtek, pátek, sobota od 16 do 20 hodin.

Odpolední relaxační procedury – lázně Třeboň

Lázně Aurora Třeboň (čtvrtek – sobota 16.00 – 20.00)

Bertiny lázně Třeboň (čtvrtek – sobota 16 – 20 hodin)

Komentáře
Celkem 2 komentáře, poslední přidán 31.01. 2018 16:41

Hana Jelínková 26.03. 2011 00:22 Odpovědět
Bylo pro mne těžkým zklamáním, že mne personál lázní Berta ani v nejmenším neupozornil, že je možné navštívit procedury i v odpoledních hodinách a za úplně jiné ceny! Tento přístup by stál za úvahu. Spousta klientů by to zjisté ocenila. Procedury skvělé, ale chodit celý den po městě s mastnými zády a hlavou určitě nepotěší nikoho a při tom by bylo možno procedury absolvovat pohodlně v podvečer.
Ludmila Sagri 31.01. 2018 16:41 Odpovědět
dobrý den chtěla bych se zeptat na několik věcí, chci rodičům koupit 4-6 dnů ve vašich lázních s odpoledními procedurami, a protože nejsou schopni ujít delší trasu potřebuji je ubytovat buď přímo v lázních nebo co nejblíže jim, a také potřebuji ceník procedur a ubytování s plnou penzí, děkuji za odpověď Ludmila Sagri

Konec výpisu článku Odpolední procedury, id: 6883 , rubrika: Lázně Třeboň
Kategorie: , zveřejněn: 24.04.2010
Autor: Marie Košinová