Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Třeboň Silvestr 2016

Přemýšlíte, jak oslavit Silvestr 2016 a jak přivítat začátek nového roku 2017. Přijměte pozvánku na silvestrovský pobyt do Třeboně, ke které přikládáme přehled volných apartmánů a penzionů na Silvestra 2016. 

Proč strávit Silvestra 2016 a Nový rok 2017 právě v Třeboni?

Silvestrovským pobytem v Třeboni strávíte volné dny v kouzelném jihočeském městě s renezančním svátečně nasvíceným náměstím, zámkem, parkem a krásnou třeboňskou krajinou.

Silvestra samozřejmě můžete strávit v soukromí, ale chcete-li "mezi lidi" využijte pozvánky na silvestrovské menu do některé z třeboňských restaurací a hospůdek.

Kam zajít při silvestrovské dovolené v Třeboni?

Pro aktivní strávení volného času i silvestrovský relax doporučujeme navštívit Třeboňské lázně s moderním komplexem Wellnesscentrum Aqua Viva (plavecký bazén se slanou vodou, procedury, atrakce). Pozvánku určitě využijte; právě kvůli silvestrovským pobytům je odstávka bazénu naplánovaná až po svátcích, v lednu 2017.
 
Vezmete-li do Třeboně dětem i sobě brusle, zajděte se protáhnout na  zimní kluziště.  A nebo se prostě jen tak pojďme projít zimní Třeboní
 
V Třeboni můžete zajít také do krásného a architektonicky velmi ceněného kostela Panny Marie Královny a sv. Jiljí, a to buď na prohlídku, nebo na sváteční bohoslužbu. 
 

Kam za kulturou?

Kalendář nabídky kultury na přelomu roků 2016 a 2017 je v Třeboni bohatý; nabízíme pár tipů, kam bude možnost v Třeboni zajít:

Konkrétní akce v Třeboni:

Kam z Třeboně na výlet?

Galerie
rozbalit galerii

Konec výpisu článku Třeboň Silvestr 2016, id: 10441 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 20.01.2016
Autor: Marie Košinová