Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Fyzická i psychická regenerace

Třeboňské lázně se specializují na léčení poruch pohybového aparátu, ale také mají velmi příznivý účinek na celkovou rekondici a regeneraci těla i psychiky člověka. Proto do lázní přijíždějí klienti nejen na léčebné pobyty, ale stále více přibývá těch, kteří využívají krátkodobé relaxační pobyty.

Sportovci zde regenerují svá těla a nabírají síly ke svým dalším sportovním výkonům, manažéři a lidé v produktivním věku si jezdí do Třeboně „vyčistit si hlavu“, herci i ostatní lidé ze showbyznysu zde v klidu odpočívají.

Pohlazení po těle i po duši

Procedury v třeboňských lázních, zvláště koupele a masáže, pobyt v malebné Třeboni, široká nabídka pěších a cyklistických výletů do krásné přírody Třeboňska s mnoha rybníky, parky a lesy – to vše pomáha nabrat mnoho sil a načerpat pohodu do dalšího života.

Pro maximální účinek lázeňských pobytů se všeobecně doporučují dva až čtyři týdny. To však není pro většinu lidí v produktivním věku reálné, proto jezdí na týdenní či jen víkendové pobyty spojené s nákupem několika procedur (relaxační a wellness pobyty, odpolední procedury). I tento kratší pobyt má velmi příznivý účinek na organismus člověka, neboť nabízené procedury dokáží zregenerovat tělo i během krátké doby.

Mnoho lidí se do Třeboně i do lázní pravidelně vrací. Je to právě kvůli tomu pohlazení po těle i po duši, které se jim zde vždy v hojné míře dostane.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Fyzická i psychická regenerace, id: 6892 , rubrika: Lázně Třeboň
Kategorie: , zveřejněn: 12.04.2010
Autor: Marie Košinová